Stoły do masażu z gamy LINEA (Clap Tzu GmbH, Niemcy) to jedyny przenośny sprzęt tego typu z elektryczną regulacją wysokości. Panel sterujący regulacją wysokości, usytuowany z boku blatu, jest łatwy w obsłudze i zapewnia fizjoterapeucie wygodny dostęp

Stoły do masażu z gamy LINEA (Clap Tzu GmbH, Niemcy) to jedyny przenośny sprzęt tego typu z elektryczną regulacją wysokości. Panel sterujący regulacją wysokości, usytuowany z boku blatu, jest łatwy w obsłudze i zapewnia fizjoterapeucie wygodny dostęp.

Dwa linearne mechanizmy napędowe, wbudowane w aluminiowe wsporniki, przesuwają blat w górę albo w dół prawie bezszelestnie. Stół składa się łatwo, a po złożeniu mieści się w stosunkowo małej przestrzeni. Model LINEA Wellness wyróżnia się szczególnie miękką i komfortową tapicerką grubości 55 mm, a LINEA Physio – poręcznym formatem (wymiary 192x65 cm, waga 27 kg), przydatnym zwłaszcza dla masażystów wykonujących zabiegi w domu pacjenta, w hotelach czy też na wyjeździe z zespołem sportowym. Wszystkie modele mają nośność do 150 kg i tapicerkę w jednym z 13 kolorów do wyboru.