K-Active Tape

K-Active Tape jest elastyczną, przylepną taśmą, składającą się z tkaniny bawełnianej i akrylowej warstwy klejącej, która jest aktywowana przez potarcie po nałożeniu. Grubość, ciężar właściwy i rozciągliwość - w zakresie 130-140%, są zbliżone do parametrów ludzkiej skóry. W taśmie K-Active Tape stosowany jest mało drażniący klej. Ze względu na przepuszczalność powietrza i cieczy, jak też wodoodporność opatrunek można nosić przez kilka dni. Dzięki niezwykłemu wzorowi falistemu powierzchni klejącej zapewniona jest znakomita przepuszczalność powietrza, co zapobiega powstawaniu podrażnień skóry. Nie ogranicza wykonywania normalnych ruchów fizjologicznych ciała.
Kinesiology Taping: jest dobrze akceptowany przez pacjentów, działa zgodnie z funkcjonowaniem organizmu przez 24 godziny na dobę, a nie tylko podczas sesji terapeutycznej, efekt poprawy jest zauważalny bezpośrednio po aplikacji i utrzymuje się po jej usunięciu, nie wyklucza stosowania innych form terapii.

Zastosowanie:
Dysfunkcje stawowe, fizjoterapia sportowa, ból, obrzęki, efektywna terapia blizn, zastosowanie w terapiach neurorozwojowych dzieci, u kobiet w ciąży, zaburzeniach neurologicznych, terapii pooperacyjnej

Nazwa firmy:
FIZJOMIX S.C.

tel. 660 680 702

e-mail: sklep@kinesiologytaping.pl

www: http://www.fizjomix.pl